Ligler · Pernambucano - 1

Pernambucano - 1

Bu organizasyon için sertifikalı maç öncesi performans ve güncel yayımlanmış olasılıklar.

2026-10-17 → 2026-11-02
36Sertifikalı sonuçlanmış maçlar
38.9%1X2 doğruluğu
50.0%2,5 Üstü doğruluğu
55.6%KG Var doğruluğu
5.7%1X2 kalibrasyon hatası

Güncel yayımlanmış tahminler

2026-11-07 18:00 UTC
Aguia FC – Serrano PE
53.9%Ev
24.3%Beraberlik
21.8%Deplasman
45.8%2,5 Üstü
46.5%KG Var
2026-11-07 18:00 UTC
América PE – Ipojuca
54.2%Ev
25.7%Beraberlik
20.1%Deplasman
54.6%2,5 Üstü
48.1%KG Var
2026-11-07 18:00 UTC
Atlético PE – Santa Fe PE
50.0%Ev
26.0%Beraberlik
24.1%Deplasman
50.9%2,5 Üstü
53.4%KG Var
2026-11-07 18:00 UTC
Íbis – Sete de Setembro
33.9%Ev
30.6%Beraberlik
35.5%Deplasman
46.0%2,5 Üstü
49.0%KG Var
2026-11-07 18:00 UTC
Jaguaré – Centro Limoeirense
51.3%Ev
24.4%Beraberlik
24.3%Deplasman
55.4%2,5 Üstü
50.4%KG Var
2026-11-07 18:00 UTC
Vera Cruz – Guarany de Sobral
24.7%Ev
25.0%Beraberlik
50.3%Deplasman
46.6%2,5 Üstü
47.3%KG Var
2026-11-08 18:00 UTC
1º de Maio – Ferroviario do Cabo
50.0%Ev
26.0%Beraberlik
24.1%Deplasman
50.9%2,5 Üstü
53.4%KG Var
2026-11-08 18:00 UTC
Afogados – Salgueiro
52.2%Ev
25.6%Beraberlik
22.3%Deplasman
47.2%2,5 Üstü
48.4%KG Var
2026-11-08 18:00 UTC
Porto – Cha Grande
51.6%Ev
28.0%Beraberlik
20.3%Deplasman
36.5%2,5 Üstü
43.8%KG Var
2026-11-08 18:00 UTC
Central SC – Belo Jardim
57.7%Ev
24.7%Beraberlik
17.6%Deplasman
39.0%2,5 Üstü
47.2%KG Var
2026-11-08 18:00 UTC
Facilnet – Petrolina
37.8%Ev
31.6%Beraberlik
30.6%Deplasman
49.6%2,5 Üstü
49.0%KG Var
2026-11-08 18:00 UTC
Ypiranga PE – Pesqueira
52.1%Ev
27.8%Beraberlik
20.1%Deplasman
39.9%2,5 Üstü
44.4%KG Var

Kapsanan takımlar

1º de MaioAfogadosAguia FCAmérica PEAtlético PEBelo JardimCentral SCCentro LimoeirenseCha GrandeFacilnetFerroviario do CaboGuarany de SobralÍbisIpojucaJaguaréPesqueiraPetrolinaPortoSalgueiroSanta Fe PESerrano PESete de SetembroVera CruzYpiranga PE

Lig metrikleri nasıl hesaplanır

Her sonuçlanmış maç için yalnızca en son sertifikalı maç öncesi tahmin sayılır. Bir organizasyonun indekslenebilmesi için en az 20 sonuçlanmış maç gerekir.