Taça de Portugal
Bu organizasyon için sertifikalı maç öncesi performans ve güncel yayımlanmış olasılıklar.
2026-08-29 → 2026-08-30
36Sertifikalı sonuçlanmış maçlar
75.0%1X2 doğruluğu
52.8%2,5 Üstü doğruluğu
61.1%KG Var doğruluğu
14.1%1X2 kalibrasyon hatası
Güncel yayımlanmış tahminler
2026-10-14 18:00 UTC
União Santarém – GIL Vicente
31.9%Ev
28.7%Beraberlik
39.4%Deplasman
43.1%2,5 Üstü
48.2%KG Var
2026-10-16 19:00 UTC
Chaves – Os Marialvas
52.9%Ev
25.7%Beraberlik
21.4%Deplasman
43.5%2,5 Üstü
47.5%KG Var
2026-10-17 13:00 UTC
AVS – Moreirense
46.5%Ev
23.4%Beraberlik
30.2%Deplasman
56.6%2,5 Üstü
55.1%KG Var
2026-10-17 13:00 UTC
Recreativa de Lamelas – Vitória SC
31.6%Ev
33.1%Beraberlik
35.2%Deplasman
48.3%2,5 Üstü
50.0%KG Var
2026-10-17 14:00 UTC
Florgrade – Portimonense
32.9%Ev
31.6%Beraberlik
35.5%Deplasman
41.6%2,5 Üstü
48.0%KG Var
2026-10-17 14:00 UTC
Atlético CP – Vizela
30.9%Ev
29.6%Beraberlik
39.5%Deplasman
46.0%2,5 Üstü
48.3%KG Var
2026-10-17 14:00 UTC
Sanjoanense – Nacional
34.8%Ev
27.0%Beraberlik
38.2%Deplasman
55.7%2,5 Üstü
54.6%KG Var
2026-10-17 14:00 UTC
Farense – AD Marco 09
46.5%Ev
30.0%Beraberlik
23.5%Deplasman
41.6%2,5 Üstü
47.4%KG Var
2026-10-17 14:00 UTC
Vianense – Leixoes
39.4%Ev
26.5%Beraberlik
34.1%Deplasman
59.5%2,5 Üstü
58.1%KG Var
2026-10-17 14:30 UTC
Fazendense – Estrela
28.7%Ev
26.6%Beraberlik
44.7%Deplasman
63.8%2,5 Üstü
56.1%KG Var
2026-10-17 15:00 UTC
União de Leiria – Bragança
51.1%Ev
21.8%Beraberlik
27.0%Deplasman
58.5%2,5 Üstü
54.1%KG Var
2026-10-17 16:00 UTC
Penafiel – Leça
30.3%Ev
28.3%Beraberlik
41.4%Deplasman
50.5%2,5 Üstü
49.9%KG Var
2026-10-17 17:00 UTC
Louletano – Rio Ave
39.1%Ev
29.4%Beraberlik
31.5%Deplasman
53.8%2,5 Üstü
49.7%KG Var
2026-10-17 19:00 UTC
Academica – Amarante
39.8%Ev
29.8%Beraberlik
30.4%Deplasman
47.5%2,5 Üstü
51.4%KG Var
2026-10-18 13:00 UTC
CF Os Belenenses – Arouca
49.5%Ev
26.2%Beraberlik
24.2%Deplasman
53.9%2,5 Üstü
53.0%KG Var
2026-10-18 14:00 UTC
Fátima – Academico Viseu
31.1%Ev
27.3%Beraberlik
41.6%Deplasman
51.5%2,5 Üstü
50.6%KG Var
2026-10-18 14:00 UTC
Alpendorada – Casa Pia
30.3%Ev
23.6%Beraberlik
46.1%Deplasman
53.6%2,5 Üstü
49.9%KG Var
2026-10-18 14:00 UTC
Felgueiras 1932 – Fafe
40.1%Ev
29.9%Beraberlik
30.0%Deplasman
43.4%2,5 Üstü
48.0%KG Var
2026-10-18 14:00 UTC
Alcochetense – Maritimo
32.2%Ev
35.0%Beraberlik
32.9%Deplasman
43.8%2,5 Üstü
49.4%KG Var
2026-10-18 14:00 UTC
Lusitânia Lourosa – Os Limianos
56.7%Ev
26.3%Beraberlik
17.1%Deplasman
54.0%2,5 Üstü
54.9%KG Var
Kapsanan takımlar
1º DezembroAcademicaAcadémico do FundãoAcademico ViseuAD Fornos AlgodresAD Marco 09AD NogueirenseAlcainsAlcochetenseAljustrelenseAlpendoradaAlvercaAmaranteAngrenseAroucaAtlético ArcosAtlético CPAtlético MalveiraAVSBeira-MarBenfica Castelo BrancoBragançaBritoCaldasCamachaCasa PiaCastrenseCeloricenseCF BenficaCF Os BelenensesChavesCinfãesCorrelhãErmesindeEspinhoEstorilEstrelaFafeFamalicaoFarenseFátimaFazendenseFC SerpaFelgueiras 1932FerreirasFlorgradeGavionensesGIL VicenteGuardaJuventude ÉvoraLeçaLeixoesLouletanoLusitânia LourosaLusitano Évora 1911MaçãoMachicoMadalenaMafraMaia LidadorMaria da FonteMaritimoMerelinenseMessejanenseMinas de ArgozeloMocarrienseMontalegreMoreirenseMortáguaNacionalNaval 1893NazarenosO GrandolenseOlhanenseOlímpico do MontijoOliveira HospitalOliveirenseOs LimianosOs MarialvasPacos de BrandaoPacos FerreiraParedesPenafielPenalva CasteloPevidemPonte da BarcaPortalegrensePortelPortimonenseRealRebordeloRebordosaRecreativa de LamelasRéguaRio AveSacavenenseSalgueirosSanjoanenseSanta ClaraSanto AntonioSão João VerSC BarreiroSC CovilhaSertanenseSintrenseSourenseSousenseTondelaTrofenseUD da SerraUnião de LeiriaUniao de PombalUnião LamasUnião MontemorUniao NogueirenseUnião SantarémVarzimViana AlentejoVianenseVila MeãVitória de SernacheVitória SCVitoria SetubalVizela
Lig metrikleri nasıl hesaplanır
Her sonuçlanmış maç için yalnızca en son sertifikalı maç öncesi tahmin sayılır. Bir organizasyonun indekslenebilmesi için en az 20 sonuçlanmış maç gerekir.